Vintage 1906 LED

Moda i styl ma również swoje odbicie w oświetleniu. Retro wraca na nasze salony w różnej postaci, stylistyka retro i dawne wzornictwo znowu staje się modne. Wszyscy pragną mieć coś nieszablonowego a jednocześnie z nutą historii. W tym kierunku podąża seria żarówek LED Vintage 1906 Osram. To połączenie nowoczesności z ponadczasową klasyką gatunku, nawiązująca swoim wyglądem do dawnych czasów.

Wystarczy odpowiednia lampa i żarówka w staromodnym stylu aby nadać pomieszczeniu chociaż odrobinę stylu retro, taki małe akcent z przeszłości, trochę historii w pigułce w naszych nowoczesnych domach i świecie pędzącym za nowoczesnymi technologiami.

Żarówki serii VINTAGE 1906 LED to dekoracyjne żarówki retro nawiązujące kształtem i barwą światła do pierwszych żarówek z początku ubiegłego stulecia. Dzięki wykonaniu w technologi LED są energooszczędne i trwałe. Dają przyjemne, bardzo ciepłe światło (2400ºK). Doskonale sprawdzą się w domu, hotelu, restauracji i innych miejscach, w których chce się stworzyć ciepły i przytulny nastrój. W tych żarówkach zawarta jest ponad stu letnia historia firmy Osram – jej wzornictwo pochodzi z przeszłości, a technologia na miarę naszych czasów – edycja 1906.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *