Świecąca Kostka Brukowa Nostalit 9×12 LedBruk

Świecąca Kostka Brukowa LedBruk – może być świetnym pomysłem na oświetlenie naszego podjazdu lub ogrodu. Szczególnie jeśli wokół naszego domu wykorzystujemy nawierzchnie brukowane w postaci kostki brukowej. Kostka brukowa jest popularnym materiałem którym wykładamy podłoża na naszych posesjach, szczególnie na podjazdach do garaży, wejściach do domów czy ścieżek w ogrodach. Popularność tego materiału wynika z niewygórowanej ceny materiałów oraz dużej możliwości wyboru wzorów i kolorów oraz trwałości tego materiału.

Wybierając oświetlenie do naszego ogrodu warto wziąć pod uwagę na czym najbardziej nam zależy. Zaprojektowanie togo typu oświetlenia jest kluczem do sukcesu i naszego zadowolenia z jego użytkowania w późniejszych latach. Ciekawym rozwiązaniem jest świecąca kostka brukowa firmy LedBruk, pojedyncze oprawy wykonane są w kształtach kostki brukowej np. Nostalit dzięki czemu bardzo dobrze licują się z powierzchnią i nie wyróżniają się z otoczenia. Oprawy są w pełni hermetyczne i odporne na warunki atmosferyczne oraz można po nich jeździć samochodem.

Świecąca Kostka Brukowa LedBruk – Nostalit 9×12

Oprawy Nostalit 9×12 mają standardowy wymiar kostek brukowych w formie rzymskiego bruku, który jest bardzo popularnym wzorem. Świecąca kostka brukowa występuje w kilku wariantach w zależności od zamontowanego modułu LED, warianty dotyczą barwy światła jaką mogą świecić: biała ciepła, biała zimna, RGB, RGBW ciepła lub RGBW zimna. Producent oferuje w sprzedaży również gotowe zestawy dzięki którym nie musimy się już martwić o dobór właściwych elementów.

W przypadku świecącej kostki brukowej w wariantach z możliwością zmiany koloru świecenia, czyli RGB lub RGBW w zestawie znajduje się odpowiednia ilość opraw na jaką się zdecydujemy, odpowiedni zasilacz LED oraz sterownik z pilotem dzięki któremu możemy sterować światłem.

Zestawy opraw które świecą tylko światłem białym ciepłym lub zimnym zamiast sterownika mamy ściemniacz LED, dzięki któru w sposób bezprzewodowy możemy włączyć lub wyłączyć oświetlenie oraz zmienić natężenie jego świecenia (ściemnianie i rozjaśnianie).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *