OLIMP – Oświetlenie elewacji

Budujemy piękne domy które oprócz funkcji mieszkalnych pełnią również częściowo funkcję dekoracyjną naszego otoczenia. Wybierając projekt przed budową zwracamy uwagę również na zewnętrzny wygląd domu. Każdy dom jest dobrze widoczny w dzień, po zmierzchu już niekoniecznie…

Dla tych z Państwa którym zależy aby dom był dobrze widoczny po zmierzchu, proponujemy montaż opraw elewacyjnych. Takie lampy zamontowane w odpowiednich miejscach mogą idealnie podkreślić odpowiednie elementy architektoniczne naszego budynku, wyeksponować jego najładniejsze elementy. Takie oświetlenie oprócz funkcji estetyczno dekoracyjnej spełnia również swoje zadania w kwestii bezpieczeństwa. Oświetlone otoczenie domu jest mniej przyjazne dla nieproszonych gości jak włamywacze czy złodzieje.

Dekoracyjne oprawy oświetleniowe OLIMP wykonane z nierdzewnej stali, przeznaczone są do montażu ściennego lub montażu na podłożu stałym. Jako źródło światła stosuje się żarówki halogenowe, lub żarówki LED z trzonkiem GU10. Żarówki Gu10 są bardzo popularne i bez problemy możemy je nabyć prawie w każdym sklepie elektrycznym lub oświetleniowym oraz markecie. Oczywiście rekomenduje stosowanie lamp LED – dzięki którym rachunki za energię elektryczną będą niższe. Oprawy zostały tak skonstruowane i zabezpieczone aby zła pogoda i warunki atmosferyczne nie miały wpływu na ich działanie.

Połączenie klasyki z nowoczesnością sprawia, że te oprawy oświetleniowe mają uniwersalne zastosowanie, a wysokiej jakości materiały użyte przy ich produkcji zapewnią długą i bezawaryjną pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *