Okrągłe panele LED natynkowe

Panele LED to coraz popularniejsze oprawy które często pojawiają się w ofertach. Nie kosztują zbyt dużo a pozwalają zaoszczędzić bardzo dużo energii elektrycznej.

Nowoczesna oprawa oświetleniowa zbudowana w oparciu o diody LED, dzięki czemu prezentuje bardzo modny i elegancki design. Panele emitują naturalne, miękkie i równomierne światło, nie powodując efektu olśnienia. Pięknie świecą całą powierzchnią, a aluminiowe, białe i dyskretne wykończenie idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.

Zastosowane diody LED charakteryzują się wysoką skutecznością świetlną oraz bardzo długą żywotnością – do 25000 godzin pracy, przy czym są niewrażliwe na częste włączanie i wyłączanie.
Oprawy są łatwe w montażu, dzięki wbudowanym diodom LED osiągają niewielkie rozmiary i przypominają płytkę świetlną, sprawdzą się doskonale w nowoczesnych aranżacjach, szczególnie w dużych przestrzeniach, gdzie zastosowanie jednego źródła światła będzie niewystarczające.

Panele MARS występują w wersji podtynkowej i natynkowej a dzięki szerokiej gamie kształtów i dostępnych mocy, każdy z Państwa będzie mógł znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Panele LED cechują się starannością wykonania i wysoką jakością, gwarantującą bezawaryjność pracy.

Panele LED dostępne są w 3 mocach:

  • 12W
  • 18W
  • 24W
  • 24W z mikrofalowym czujnikiem ruchu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *