Lampy wycinane laserem – CITY

Firma Lampex ma w swojej ofercie lampy przy produkcji których wykorzystywany jest laser. Urządzenie to potrafi dokładnie wycinać z metalu i taka też koncepcja została wykorzystana przy lampach z serii City.

To wyjątkowe połączenie chromowanej ramy i wycinanego laserem klosza. Nowoczesny wzór drapaczy chmur, doskonale podkreśla charakter nowoczesnych wnętrz. Tak drobnych elementów nie dało by się wyciąć niczym innym jak tylko laserem. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów i nowoczesne wzornictwo sprawiają iż lampy świetnie wyglądają w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

Lampex - lampy City
Lampex – lampy City

Cała seria składa się z trzech lamp wiszących, lampy ściennej (kinkietu), lampy podłogowej i lampy stołowej. Pozwala to na zagospodarowanie nawet dużego salony w pełne oświetlenie z jednej serii.

W lampach zastosowane są oprawki na zwykłe żarówki z trzonkiem E27, co pozwala na swobodne znalezienie odpowiadającego nam źródła światła – dostępnych modeli pasujących źródeł światła jest na rynku całe mnóstwo – oczywiście z naszej strony zalecamy stosowanie dobrej jakości lamp LED.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *