Lampy ogrodowe New York

Nowe lampy ogrodowe z serii New York – to połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesną kolorystyką. Oprawy oświetleniowe wykonane są z aluminium gwarantującego długi okres eksploatacji lamp bez problemów z korozją. Lampy występujące w serii New York to kinkiety do montażu naściennego oraz słupki do montażu na podłożu stałym. Oprawy stojące wykonane są w dwóch wysokościach. Wersja niższa posiada jeszcze odmiany wyposażone w dodatkowe gniazdo zasilania 230V umożliwiające wygodne podłączenie w ogrodzie kosiarki lub innego sprzętu elektrycznego oraz słupki wyposażone w czujnik ruchu które zadziałają tylko wtedy kiedy światło jest nam naprawdę konieczne.

Jako źródło światło wykorzystywana jest tutaj żarówka z klasycznym gwintem E27, może to być żarówka tradycyjna, świetlówka energooszczędna lub lampa LED. Żarówka osłonięta jest mlecznym kloszem z tworzywa który dobrze rozprasza światło. Konstrukcja oprawy i zastosowane materiały do jej produkcji zapewniają dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo dobre zabezpieczenie przed wilgocią.

Udane połączenie klasyki i nowoczesności sprawia iż są to oprawy uniwersalne charakteryzujące się szerokimi możliwościami zastosowania. Idealnie nadają się do oświetlania wjazdów, ogrodów, wejść do budynków, oświetlania trawników, skwerów lub naszych tarasów i otoczenia domu.

Będą dobrze wyglądać w otoczeniu nowoczesnego biurowca czy klasycznego domu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *